V sredo, 6.3.2024, so otroci iz vijolične igralnice igrali dramatizacijo Muca copatarica. Povabili smo vse skupine iz vrtca ter 1. razred Osnovne šole Rovte.

Otroci so vadili cel mesec. Vsi otroci so vse vloge znali, saj so se menjali in iskali vlogo, ki jim bi najbolj ustrezala. Komaj so čakali, da pride dan, ko bodo lahko nastopali. In prišel je! Vsi so bili nestrpni in v pričakovanju nečesa velikega. Res so bili neučakani in zelo zanimivi.

Tik preden smo predstavo pričeli, pa so otroci začutili malo dvomov in nervoze ali bodo to zmogli, zato smo hitro začeli, preden bi nas tale nervozica prevzela. Odigrali so kot pravi mali igralci in bili so ponosni, da so lahko nastopali pred tako veliko množico otrok, učiteljic in vzgojiteljic.

Nagrajeni so bili z zelo velikim aplavzom.

Prispevek napisala Renata Treven.